Bets10 Türk Pokeri

TÜRK POKERİ YENİLENDİ!
Türk Pokeri, yepyeni bir görünüme büründü…

Daha modern ve sıcak bir görünüme kavuşan Türk Pokeri’nde poker oynamak, artık çok daha keyifli!

Gelin, siz de Türk Pokeri keyfini Bets10’da yaşayın…

OTUR & BAŞLA TURNUVALARI
Bir Otur&Başla turnuvası yerler dolar dolmaz başlar. 2,3,4 ve 5 kişilik Otur&Başla turnuvalarımız bulunmaktadır. Hem sanal para ile hem de gerçek para ile oynayabileceğiniz Otur&Başla turnuvaları Türk Pokeri oyun programında bulunan turnuva lobisinde 7/24 hizmetinizdedir.

KAYIT

Bir Otur&Başla turnuvasına kayıt olabilmeniz için oturmak istediğiniz masaya gidiniz ve oturmak istediğiniz boş koltuklardan bir tanesine tıklayınız. Tıkladıktan sonra aşağıda gördüğünüz menüde “Katıl” butonuna tıklayarak giriş ücretini ödeyebilir ve turnuvaya katılabilirsiniz. Turnuva yerler dolar dolmaz başlayacaktır. Turnuva Lobisinden hangi turnuvalarda yer kaldığını görebilir ve hangilerinin başlamış olduğunu öğrenebilirsiniz. Eğer turnuva lobisini açık tutuyorsanız, katılmış olduğunuz turnuva başlar başlamaz masaya otomatik olarak götürüleceksiniz.

KATILIM ÜCRETİ

Katılım ücretleri 1+0.1 TL ve 100+5 TL arasında değişmektedir. Katılım ücretleri turnuvadan turnuvaya değişebilir, ancak harç miktarı katılım ücretinin en fazla %10’u kadar olabilir. Katılım ücretleri kazananlara dağıtılmak üzere bir havuzda toplanır. 2 ve 3 Kişilik turnuvalarda birinci olan, 4 ve 5 kişilik turnuva masalarında ise birinci ve ikinci olan oyuncu ödülü kazanmaya hak kazanır. Kasa, turnuva sırasında dönen ellerden komisyon almaz. Katılım ücretinin yanında ödediğiniz harç bunu karşılamak için konmuştur. Eğer oturduğunuz bir turnuva başlamaz ise ya da siz, turnuva başlamadan önce masadan ayrılmak isterseniz, ödemiş olduğunuz giriş ücretiniz anında hesabınıza geri işlenir.

BAŞLANGIÇ FİŞLERİ

Katılım ücretini ve harcını ödeyen her oyuncuya turnuvaya başlamak için eşit miktarda fiş verilir. Başlangıç fişleri turnuvadan turnuvaya değişiklik gösterse de genel olarak 1,000’dir.

DAĞITICI

İlk eldeki dağıtıcının belirlenmesi için tüm oyunculara açık olarak bir kart dağıtılır. En yüksek karta sahip olan oyuncu oyuna ‘Dağıtıcı’ olarak başlamaya hak kazanır.

BAĞLANTININ KOPMASI

Turnuva sırasında bir oyuncunun sistemle bağlantısı kesilecek olursa bu oyuncunun oyunu bop/pas seçeneğiyle otomatiğe alınacaktır. Yani size her sıra geldiğinde siz geri dönene kadar sistem sizin yerinize bop veya pas diyecektir. Sistemden kopan ve geri dönemeyen oyuncular turnuva dışı kalacaklardır.

TURNUVA SONU

Bir oyuncu bütün fişleri kazandığında turnuva son bulur.

ÖDÜL SİSTEMİ

Otur&Başla turnuvaları için ödül yapısı aşağıdaki gibidir:
4 ve 5 kişilik masalarda:
1.’ye ödeme havuzundaki paranın %70’i
2.’ye ödeme havuzundaki paranın %30’si

2 ve 3 kişilik masalarda ise turnuvayı kazanan oyuncu bütün ödülü kazanır.

Lobideki turnuva ekranında oynamak istediğiniz masanın üzerine bir kere tıklarsanız, sağ tarafta oluşan menüde “Masa Bilgileri”ni görebilirsiniz. Bu bilgilerden Ödül Sistemi hakkında da bilgi alabilirsiniz ve “Ödeme” kısmından turnuva sonunda birinci ve ikinci olan oyuncuya verilecek ödülleri görebilirsiniz.

Ödül havuzundaki toplam ödül, harçlar çıkarıldıktan sonra kalan toplam giriş ücretleridir. Örneğin 25+2.5 TL’lik bir turnuvaya katılıp, birinci olursanız ödülün %70’ini yani 87.5 TL kazanırsınız. İkinci olduğunuz takdirde ise geri kalan kısmını yani 37.5 TL kazanırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.