Almanya Liglerinde Bu Hafta Tüm Programlar 09.03.2011-13.03.2011

Almanya Liglerinde Bu Hafta  09.03.2011-13.03.2011 tarihleri arası

ALMANYA: Bundesliga
11.03. 21:30 Köln Hannover
12.03. 16:30 Bayern Hamburger
12.03. 16:30 Hoffenheim Dortmund
12.03. 16:30 Kaiserslautern Freiburg
12.03. 16:30 Schalke Frankfurt
12.03. 16:30 Wolfsburg Nurnberg
12.03. 19:30 Bremen Moenchengladbach
13.03. 16:30 Mainz Leverkusen
13.03. 18:30 St. Pauli Stuttgart

ALMANYA: 2. Bundesliga
11.03. 19:00 FSV Frankfurt Ingolstadt
11.03. 19:00 Karlsruher Duisburg
11.03. 19:00 Oberhausen Aue
12.03. 14:00 Düsseldorf Paderborn
12.03. 14:00 Union Berlin Augsburg
13.03. 14:30 Aachen Bochum
13.03. 14:30 Bielefeld Munich 1860
13.03. 14:30 Cottbus Osnabruck
14.03. 21:15 Furth Hertha

ALMANYA: 3. Liga
08.03. 19:00 Bayern (Am) Offenbach
08.03. 19:30 Ahlen Stuttgart (Am)
11.03. 20:00 Bayern (Am) Sandhausen
11.03. 20:00 Bremen (Am) Babelsberg
12.03. 15:00 Aalen Jena
12.03. 15:00 Ahlen Heidenheim
12.03. 15:00 Erfurt Braunschweig
12.03. 15:00 Koblenz Burghausen
12.03. 15:00 Regensburg Dresden
12.03. 15:00 Rostock Offenbach
12.03. 15:00 Unterhaching Stuttgart (Am)
12.03. 15:00 Wehen Saarbrücken

ALMANYA: Regionalliga North
09.03. 16:30 Hallescher Plauen
09.03. 16:30 Havelse RB Leipzig
09.03. 16:30 Hertha (Am) Cottbus (Am)
09.03. 20:00 Hannover (Am) Hamburger (Am)
09.03. 20:00 Magdeburg Lübeck
09.03. 20:00 Wilhelmshaven Holstein Kiel
12.03. 15:00 Hannover (Am) Cottbus (Am)
12.03. 15:00 Holstein Kiel Hertha (Am)
13.03. 14:00 Hamburger (Am) Wolfsburg (Am)
13.03. 14:30 Braunschweig (Am) Meuselwitz
13.03. 14:30 Havelse Chemnitzer
13.03. 14:30 Magdeburg Plauen
13.03. 14:30 Turkiyemspor Hallescher
13.03. 14:30 Wilhelmshaven RB Leipzig
13.03. 15:00 Oberneuland Lübeck

ALMANYA: Regionalliga South
09.03. 19:30 Kassel Furth
09.03. 20:00 Nurnberg (Am) Memmingen
09.03. 20:00 Stuttgarter K. Pfullendorf
11.03. 20:30 Darmstadt Munich 1860 (Am)
12.03. 15:00 FSV Frankfurt (Am) Karlsruher (Am)
12.03. 15:00 Memmingen Freiburg (Am)
12.03. 15:00 Sonnenhof Wehen (Am)
12.03. 15:00 Stuttgarter K. Hoffenheim (Am)
12.03. 15:00 Worms Kassel

ALMANYA: Regionalliga Batı
08.03. 20:00 Bochum (Am) Elversberg
11.03. 20:00 Bochum (Am) Kaiserslautern (Am)
11.03. 20:00 Leverkusen (Am) Köln (Am)
12.03. 15:00 Dortmund (Am) Bielefeld (Am)
12.03. 15:00 Dusseldorf (Am) Elversberg
12.03. 15:00 Homburg Moenchengladbach (Am)
12.03. 15:00 Lotte Munster
12.03. 15:00 Schalke (Am) Wuppertaler
12.03. 15:00 Wiedenbrück Verl
14.03. 20:00 Mainz (Am) Trier

ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga
13.03. 11:00 Bremen U19 Hannover U19
13.03. 11:00 Cottbus U19 Hamburger U19
13.03. 11:00 Hertha Zehlendorf U19 Hertha U19
13.03. 11:00 Kiel U19 Rostock U19
13.03. 11:00 Magdeburg U19 Osnabruck U19
13.03. 11:00 Oldenburg U19 Wolfsburg U19
13.03. 11:00 Union Berlin U19 Hallescher U19

ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga
13.03. 12:00 Ahlen U19 Dortmund U19
13.03. 12:00 Bonner U19 Bochum U19
13.03. 12:00 Duisburg U19 Monchengladbach U19
13.03. 12:00 Fortuna Dusseldorf U19 Bielefeld U19
13.03. 12:00 Koln U19 Leverkusen U19
13.03. 12:00 Schalke U19 Wuppertaler U19
13.03. 12:00 Wattenscheid U19 Erkenschwick U19

ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga
13.03. 11:00 Augsburg U19 Nurnberg U19
13.03. 11:00 Bayern U19 Mainz U19
13.03. 11:00 Freiburg U19 Wehen U19
13.03. 11:00 Hoffenheim U19 Karlsruher U19
13.03. 11:00 Kaiserslautern U19 Munich 1860 U19
13.03. 11:00 SSV Ulm U19 Frankfurt U19
13.03. 11:00 Stuttgart U19 Furth U19

ALMANYA: Bayanlar Bundesliga
13.03. 15:00 Bad Neuenahr Leverkusen
13.03. 15:00 B. Friedenstal Hamburger
13.03. 15:00 Duisburg Saarbrucken
13.03. 15:00 Frankfurt Bayern
13.03. 15:00 Turbine Potsdam Essen-Schonebeck
13.03. 15:00 Wolfsburg Jena

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.