Speedcard ile İlgili Duyuru

Speedcard şirketi bu hafta itibariyle kredi kartı ile ödeme kabul etmememe kararı almıştır. Bunun anlamı 13 Mayıs 2011 tarihinden itibaren Speedcard hesabınıza kredi kartı ile para yatıramayacak olmanızdır.

Bununla birlikte, Speedcard hesabınızı Bets10 hesabınıza para yatırmak ve bu hesaptan para çekmek için kullanabilirsiniz. Eğer bir Speedcard VISA Electron kartınız varsa ATM’lerden para çekme işlemi yapabilirsiniz.

Speedcard’dan daha fazla özelliğe sahip, kullanımı daha kolay olan Ecocard seçeğini kullanabilirsiniz.

Pek çok avantajı bulunan Ecocard ödeme metodu hakkında aşağıda detaylı bilgi bulunmaktadır.

Elimizde olmaya nedenlerden ötürü vermiş olduğumuz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz. Sorularınız olması halinde lütfen bize iletin.

ECOCARD

EcoCard, dünyanın önde gelen güvenilir ödeme şirketlerinden biridir. EcoCard sayesinde Bets10 hesabınıza kredi kartınızı kullanarak veya uluslararası banka havalesiyle para yatırabilirsiniz. EcoCard hesabınıza çekeceğiniz paranızı başka bir EcoCard kullanıcısına gönderebilir, banka hesabınıza çekebilir, EcoCard ATM kartı ile ATM’lerden çekebilir veya EcoCard sanal kartı ile internet üzerinde kullanabilirsiniz.

– Hesap açmak tamamen ücretsizdir.

– Para çekme ve para yatırma işlemleri son derece güvenlidir.

– Türk Lirası para biriminde Ecocard hesabı açabilirsiniz. Dilerseniz Dolar, Euro veya diğer para birimlerinde Ecocard hesabı açabilirsiniz.

– Ücretsiz bir Ecocard Mastercard sahibi olabilirsiniz. Bu kart ile hem alışveriş yapabilir hem de Mastercard logolu ATM’lerden para çekebilirsiniz. Kartınız 2 hafta gibi kısa bir sürede adresinize ulaşmaktadır.

– Aynı Ecocard hesabı ile hem para yatırabilir hem de para çekebilirsiniz.

– Türkçe müşteri hizmetleri

– 7/24 canlı chat müşteri hizmetleri (sadece İngilizce)

– Banka havalesi ve kredi kartı ile para yatırma imkanı.

– Masrafsız para yatırma.

– Ecocard hesabınızdan Bets10 hesabınıza ücretsiz para aktarma.