Canlı Bahis Günün Programı 18 Ağustos 2011

Bets10 canlı bahis programında günün öne çıkan tüm spor müsabakalarını bulabilirsiniz, bir çok karşılaşmayı yüksek kalitede izleyebilirsiniz. Başta Futbol müsabakları olmak üzere Tenis, Basketbol ve Buz hokeyi maçlarınada canlı bahis yapabilmektesiniz. Canlı bahis maçlarına tekli bahisten ziyade kombine kupon da oluşturabilirsiniz…

Haydi bahisleri görelim…
  • Canlı Bahis Günün Programı 18 Ağustos 2011
    • Futbol

      Albirex Niigata FC – Singapore Armed Forces FCPerşembe 15:00
      Home United Fc – Tampines RoversPerşembe 15:00
      Zorya-D Lugansk – Arsenal-D KievPerşembe 17:00
      FK Ekranas – Hapoel Tel-AvivPerşembe 19:00
      Legia Varşova – Spartak MoskovaPerşembe 19:00
      Lokomotiv Moskova – Spartak TrnavaPerşembe 19:00
      HJK Helsinki – Schalke 04Perşembe 19:30
      Litex Lovech – Dinamo KievPerşembe 19:45
      Aalesund – AZ AlkmaarPerşembe 20:00
      Austria Wien – Gaz Metan MediasPerşembe 20:00
      Steaua Bucharest – CSKA SofyaPerşembe 20:30
      Beşiktaş – AlaniaPerşembe 21:00
      Bursaspor – AnderlechtPerşembe 21:00
      FC Nordsjælland – Sporting LisboaPerşembe 21:00
      Fulham – DnjepropetrowskPerşembe 21:30
      Hannover 96 – SevillaPerşembe 21:30
      Metalist Kharkiv – SochauxPerşembe 21:30
      Hearts – TottenhamPerşembe 21:45
      Maribor – RangersPerşembe 21:45
      Nacional – BirminghamPerşembe 21:45
      Rosenborg BK – AEK LarnacaPerşembe 21:45
      Shamrock Rovers – Partizan BelgradPerşembe 21:45
      Slovan Bratislava – RomaPerşembe 21:45
      Lazio – FK RabotnickiPerşembe 22:00
      SV Ried – PSV EindhovenPerşembe 22:05
      Atlético Madrid – Vitoria GuimarãesPerşembe 23:00
      Sporting Braga – BSC Young BoysPerşembe 23:00
      Fénix – Universidad de ChileCuma 01:15
    • Basketbol

      Fransa – ÇinPerşembe 17:30
      Macaristan – PortekizPerşembe 20:00
    • Tenis

      Fernando Verdasco – Rafael NadalPerşembe 18:05
      Na Li – Samantha StosurPerşembe 18:05
      Mardy Fish – Richard GasquetPerşembe 19:30
      Svetlana Kuznetsova – Maria SharapovaPerşembe 19:30
      David Ferrer – Gilles SimonPerşembe 21:35
      Novak Djokovic – Radek StepanekPerşembe 21:35
    • Buz Hokeyi

      Krefeld Pinguine – SKA St. PetersburgPerşembe 18:15

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.