Fenerbahçe – Orduspor Pazartesi 12.09.2011

Türk futbolunun bulunduğu nokta! FENERBAHÇE. Çok büyük bir problem olarak gözüken fenerbahçe krizini iyi yönetemedik, yönetim, taraftar hatta basın, karşı rakip taraftarları dahil.

Bu polemiğin içinde olan aslında tek başına Fenerbahçe değildi, tam aanlamıyla Türk Futboluydu, izlenen strateji bir takıma maletmekti, ama bu Fenerbahçe olmamalıydı! Bu vakanın içinde bir çok politik ve siyasi detaylarda muhakkak yatıyordur, fakat Fenerbahçe yönetimi başa gelen çekilir diyerek tavır alıp takımı sözde kendilerinden arındırmış olsalardı UEFA dahil tüm dünyaya onurlu bir davranış dinye lanse edilirdi ve takdir edilirlerdi, fakat Fenerbahçe zoru olanı seçti…
İnadına suçsuzluktan söz etti, sadece türk federasyonunu değil tüm dünyayı karşısına aldı! Fenerbahçenin bunca itirazdan sonra aslında tek söylemek istediği şey bu olayda sadece Fenerbahçe değil bir çok takımın daha olduğuydu. Bu konu üzerinde daha fazla durmak istemediğimizden dolayı buraya bir nokta koyuyoruz.
Fenerbahçe – Orduspor maçı seyricsizi oynanacak, Fenerbahçe için bu maç ligin ilk maçı olsada şampiyonluk maçı gibi mücadele etmeleri istenecek, hem taraftar hem Teknik heyet, lakin Trabzon, Galatasaray ve Beşiktaşın puan kaybettikleri bu haftada… Bu zorlu ve zevkli mücadeleye Avrupada en yüksek oranları veren yine kuşkusuz Bets10.