Bets10 Texas Poker Kurulum Resimli anlatim

Bets10 Texas Poker Kurulum Resimli Anlatim
Bets10 Texas Poker kurulumu için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz
1. Önce Bets10 hesabınıza giriş yapın ve Texas Poker sayfasına gidin.

2. Bets10 Texas Poker sayfasında sağ tarafta bulunan “Kullanıcı adı ve poker rumuzunuzu kaydedin” veya “Poker rumuzunuzu kaydedin” bağlantısına tıklayın.

3. Açılan bölümdeki kutulara Poker Kullanıcı Adınızı ve Poker Rumuzunuzu yazın. Bunların aynı olmaması gerekmektedir. Eğer eski Betsson kullanıcısıysanız, Betsson’da kullanmış olduğunuz kullanıcı adınız Bets10′da Poker Kullanıcı adınız olacaktır ve bu kutu sizin için dolu olacaktır. Yine rumuzunuz ile aynı olmaması gerekmektedir

4. Rumuzunuzu kaydettikten sonra, Texas Poker sayfasındaki bağlantıyı kullanarak Poker programını indirin

5. Programı indirme ve yükleme esnasında anti-virüs programınız karşınıza aşağıdakine benzer bir uyarıyı bir kaç kez çıkartabilir. Bu uyarıları herhangi bir işlem yapmadan kapatabilirsiniz.

6. Poker programını indirdikten sonra Kur’a tıklayarak programı yükleyin

7. Program yüklendikten sonra sağ alt tarafta bulunan Poker Odasını Başlat düğmesine tıklayın

8. Karşınıza çıkan pencerede Oturum Açma Adı kısmına Poker Kullanıcı Adınızı, Parola kısmına da Bets10 şifrenizi yazmanız gerekmektedir.

9. Program açılır açılmaz, eğer hesabınızda para yoksa, aşağıdaki uyarı kutucuğunda Evet‘e tıklayarak para aktarma sayfasına gidebilirsiniz. Para aktarmak için Bets10 Para Aktarma sayfası açıldığında tekrar giriş yapmanız gerekebilir.

10. Program açıldıktan sonra aşağıdaki yuvarlak düğmelerden Kasa‘ya tıklayarak para aktarabilir, Hesabım‘a tıklayarak hesabınızla ilgili detaylara ulaşabilir, Poker‘e tıklayarak turnuvalara ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.