Para Çekme Seçenekleri ve Gerekli Belgeler

Para Çekme Seçenekleri ve Gerekli Belgeler
Para çekme seçeneklerini göremiyorsanız bu, hesabınızın olağan güvenlik prosedürleri nedeniyle geçici olarak sınırlandırılmış olduğu anlamına gelmektedir. Para çekme metodlarının yeniden aktif hale gelmesi için aşağıdaki belgeleri bize ulaştırmanız gerekmektedir:
1) Kimlik kopyanız
2) Kredi kartı kopyası
3) Kredi kartı ekstresi (Bets10 harcamalarinizin gözükmesi gerekmektedir.)
4) Adresinizi gösteren bir belge (fatura,ikametgah vb.)

*Kredi kartı ile para yatırma işleminiz bulunmuyor ise sadece Kimlik kopyanızı ve Adresinizi gösteren bir belgeyi iletmeniz yeterli olacaktır.

Belgeleri belge@bets10.com adresine gönderebilirsiniz.

Belgeler bize ulastiktan sonra 24 saat içinde kontrol edilecek ve onaylandigi takdirde para çekme seçenekleri aktif hale getirilecektir.

Güvenlik önlemlerimize göstereceğiniz anlayıştan ötürü teşekkür ederiz.

Belge gönderirken dikkat edilmesi gerekenler:

– Ekstrenizde adres bilgileriniz yer alıyor ise ayrıca adres belgesi göndermenize gerek yoktur.

– Word dökümanı halindeki belgeleri ne yazık ki kabul edemiyoruz. Lütfen ekstrenizi bankanızın size gonderdigi sekilde, pdf veya jpeg formatinda ve mailinize ek olarak bize gonderiniz.

– Slayt show üzerinden gönderilen görüntüler kabul edilmemektedir.

– Bu belgeleri gönderirken özellikle kredi kartınızın üzerinde bulunan bazı bilgileri bizden gizleyebilirsiniz. Örneğin, kartınızın arka yüzünde bulunan güvenlik numarasını kapatabilir veya kartınızın ön yüzdeki 16 haneli kredi kartı numaranızın ilk 12 hanesini de saklayabilirsiniz.

– Ekstreniz henüz elinize ulaşmadı ise; bu durumda ekstre yerine geçebilecek bir belgeyi (ATM’den alacağınız Bets10 harcamalarınızı gösteren makbuz veya İnternet bankacılığını kullanarak alacağınız ekran görüntüsü) göndermeniz kartınızı onaylayabilmemiz için yeterli olacaktır. Eğer bu belge üzerinde güncel adres bilgisi bulunmuyor ise adresinize gönderilmiş, adres bilgilerinizi gösteren bir belge (kredi kartı ekstresi, elektrik/su/telefon faturası) veya ikametgah eklemeniz gerekmektedir.

– Bu belgeleri göndermenizin en kolay yolu bir dijital fotoğraf makinesi yardımıyla fotograf olarak çekip bize e-posta yoluyla göndermenizdir. Ancak fotoğrafın anlaşılır ve okunaklı olmasına dikkat etmenizi sizden rica ediyoruz. Bildiginiz gibi bazı cep telefonları ile resim çekerken kaliteli görüntü elde edilememektedir. Eger böyle bir imkan yoksa ikinci kolay yöntem, bu belgeleri bir scanner (tarayıcı) vasıtasıyla taratarak yine e-posta yoluyla bize ulaştırmanızdır. Eğer tarayıcınız yok ise bu hizmeti herhangi bir internet kafeden temin edebilirsiniz.

– E-postaya nasıl belge ekleneceğini açıklayan örnek bir video izlemek için buraya tıklayınız.

– Bets10 harcamalarının kredi kartı ekstrenizde nasıl görünebileceğini gösteren bir örnek görmek için buraya tıklayınız.

bu sayfada maksimum yorum sayısına ulaşılmıştır, yorum veya sormak istediğiniz soruyu şu sayfaya giderek yazıp yada sorabilirsiniz.>>>