Bets10 Transfercard, Transfer Card, Transferkart

Transfercard ile Bets10 hesabınızda tek seferde çekebilieceğiniz tutar en az 100 TL dir.
Bets10 hesabınızdaki para çekme talebiniz onaylandıktan sonra kartınızla ATM den çekimlerinizdeki masraf ve limitler ise aşağıdaki gibidir.
Para Çekme Masrafı: 3.50 EUR
Kartınızla herhangibir ATM’den yapacağınız her başarılı para çekme işlemde 3,5 EUR işlem ücreti kart bakiyenizden kesilmektedir. İşlem ücreti çektiğiniz miktardan bağımsız olup, başarılı çekim başına alınmaktadır.

POS Masrafı : 1.50 EUR (Kartınızla yapacağınız alışveriş başına alınan masraf)

Transfercard kartınızı alışverişlerinizin ödemesinde de kullanabilirsiniz. Kartınızı alışverişde kullanmanız halinde kartınızdan alışveriş tutarına ek olarak 1,5 EUR işlem ücreti kesilekcektir. İşlem ücreti alışveriş miktarınızdan bağımsız olup, pos ödemesi başına alınmaktadır.

Tek Seferde Maksimum Para Çekme : 400 EUR

ATM’den tek seferde çekebileceğiniz maksimum tutar 400 EUR’dur. Daha yüksek miktarda çekim yapmak isterseniz bakiyenizi 400 EUR’luk parçalar halinde çekebilirsiniz.

Günlük Harcama Toplam Limiti : 2500 EUR (Kartın günlük limiti 23:59:00’de sıfırlanmaktadır.)

Kartınızla ATM’den çekebileceğiniz günlük bakiye toplamı en fazla 2500 EUR’dur. Günlük limitinizden daha fazla miktarda çekim yapmak istiyorsanız bir sonraki gün çekim yapmaya devam edebilirsiniz.

*Belirtilen miktarlarda çekim yapabilmeniz için kartınız bakiyenizde ve çekim yapacağınız ATM’de yeterli miktarda para olması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Kur değişiminden kaynaklı kayıp yaşamamak ve kartınızdaki bakiyeyi eksiksiz çekebilmeniz adına döviz çekimine izin veren ATM’lerden EUR olara olarak çekim yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir