Bets10 Transfercard Bonusu

Evet yanlış görmediniz, bets10 artık transfercard kullanıyorsunuz diyede bonus veriyor, 400 tl ve katlarına 10 tl bonus, yani bir ay içinde 10.000 tl çekerseniz, 10.000 tl yi 400 tl katlarına böldüğümüzde 25 kere bonus alma hakkımız oluyor, buda 250 TL ye denk geliyor, 20.000 lira para çektiğinizde bu bonus miktarı 500 TL oluyor.
İnanılması zor ama bets10 artık para yatırmanıza değil para çekmenizede bonus veriyor.

İşte bets10 tarafından bu konu ile ilgili yapılan açıklama:
Transfercard tekrar Bets10′da. Üstelik Şimdi Bonus Fırsatlarıyla
Kısa sürede ve zahmetsiz kart temin etme,

  • Çok kısa sürede para çekme,
  • ATM den nakite çevirme,
  • POS / Online alışveriş yapabilme,

İmkanlarıyla Transfercard geri döndü!
Bir süredir aramızda olmayan Transfercard artık geri döndü. Para çekme işlemleri artık çok daha kolay ve zahmetsiz. Transfercardınız ile kazancınızı ister herhangi bir ATM den nakite dönüştürebilir, ister alışveriş yaparak değerlendirebilir, isterseniz de Bets10 hesabınıza kredi kartı ile yatırır gibi para aktarabilirsiniz. Üstelik Transfercard’a ödenen ATM nakit çekim masrafları artık bonus olarak Bets10 hesabınıza geri yatıyor. Nasıl mı?

Bets10, 1 ay içinde transfercardınıza çekeceğiniz her 400 TL’ye, 10 TL bonus veriyor.
Bir takvim ayı içerisinde Bets10 hesabınızdan transfercard hesabınıza en az 400 TL çekin. Takip eden ayın başında 10 TL hesabınıza bonus olarak yatsın. Aynı şekilde 400 TL nin üzerine çektiğiniz her 400 TL ve katlarına ayrıca 10TL bonus takip eden ayın başında hesabınızda.

//////////////////////////////////////////////
Bir kullanıcının sitemizde paylaştığı yorum ve fotoğraf:
Adsız: Serkan kardeş bir şey soracağım ben geçen ay 20 bin çektim şimdi bana mail geldi, 
——————————————————————————–
Merhaba, 1 ayı boyunca transfercard’ınızla yapmış olduğunuz 400 TL ve üzerindeki çekimler için kazanmış olduğunuz bonuslar hesabınıza yatırılmıştır. 
Transfercardınızla yapmış olduğunuz her 400 TL üzerindeki çekim için tutarın her 400 TL katı için 10 TL hesabınıza geçmektedir. 400 TL altında yapmış olduğunuz çekip işlemleri için bu durum geçerli değildir. Örneğin ay içerisinde 300, 600 ve 1100 TL para çekmeniz halinde yukarıdaki maddeye göre 30 TL hesabınıza geçmektedir. 
Ancak tek seferde 2000 TL çekmeniz yada 400’ün tam katlarında çekmeniz halinde hesabınıza geçecek tutar 50 TL olmaktadır. Bilgilerinize sunarız. 
Saygılarımızla, 
Bets10 Finans Birimi
——————————————————————————–
şimdi hesabimi kontrol ettim bin küsür tl bonus gözüküyor, ben bunu anlamadim şimdi bu bonus ben transfer card kullandigim icinm geldi? bunu istediğim şekilde kullanabilirmiyim. ekran goruntusu: 

//////////////////////////////////////////////

Kullanıcının sorduğu soruya yukarda ayrıca cevap vermiş olduk.
Herkese bol şans ve bol kazançlar.